SZKOLENIE BHP

Szkolenie bhp dla studentów rozpoczynających naukę na UW w roku akademickim 2016/17 będzie przeprowadzone systemem internetowym.

Program szkolenia oraz test będzie dostępny na platformie Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji (COME) w terminie od 02 listopada do 10 lutego 2017 roku. Termin poprawkowy od 03  marca do 09 marca 2017 r. Dodatkowych terminów poza wynzaczonymi nie przewiduje się.

Szkolenie jest zakończone egzaminem testowym (23 pytania zamknięte jednokrotnej odpowiedzi). Test zalicza 12 poprawnie zaznaczonych odpowiedzi. Zaliczenie testu będzie automatycznie przesłane do USOSa po zakończonych turach szkolenia.

Osoby legitymujące się dokumentem potwierdzającym zaliczenie przedmiotu BHP na innej uczelni będą miały przepisane zaliczenie. O fakcie powinny niezwłocznie poinformować dziekanat swojego wydziału lub p. Dorotę Olejarka w Inspektoracie BHP.

pismo [BHP]

Posted in AKTUALNOŚCI.